تبلیغات
0101کامپیوتر0101 - اضافه کردن IDدیگر دوستان در مسنجر خود

اضافه کردن IDدیگر دوستان در مسنجر خود

 


برای اضافه کردن
ID دیگران در یاهو مسنجر خود باید ابتدا گزینه Add را کلیک کرد تا صفحه مربوطه باز شود.
 

این صفحه شامل سه گزینه است:
 

در صورت انتخاب گزینه اول شما وارد صفحه ای می شوید که در آنجا باید ID شخص مقابل را وارد کنید، و از قسمت بعدی اسم گروهی را انتخاب می کنید، که می خواهید  ID دوست شما در آن وارد شود . توجه داشته باشید که این گروه ها در صفحه یاهو مسنجر شما به وجود می آید و هر کدام از این ID ها زیر مجموعه آنها می باشد .
در قسمت سوم نیز نام
ID شما نوشته شده که در صورت داشتن Profile که بعداً توضیح داده خواهد شد می توانید از آنها نیز در این قسمت استفاده کنید. در بخش آخر پیامی را که می خواهید برای ID دوست خود بفرستید تایپ می کنید .
توجه داشته باشید که ممکن است
ID دوست شما در لیست یاهو مسنجر اضافه شود، ولی این عمل موقتی است ، تا زمانی که دوست شما از شما بپذیرد که در  لیست شما اضافه شود در غیر این صورت ID او از لیست شما پاک خواهد شد. همین عمل برای شما نیز صادق است یعنی تا زمانی که شما نپذیرید ID شما در لیست
 هیچ کس اضافه نمی شود مگر با استفاده از روش های خاص که خارج از بحث ماست .
در پایان
Finish را کلیک کنید . پس از آن صفحه ای باز می شود که شما با کلیک بر روی دکمه Yes می توانید مشخصات دقیق تر دوست خود را نیز وارد کنید مثل نام،  آدرس،تلفن و...
 

اما در صورت انتخاب By Email Address شما باید Email شخص مقابل را به صورت کامل بنویسید، البته به این شرط که Email از شرکت یاهو باشد و بالاخره در قسمت آخر Search for a friend شما می توانید ID دوستان خود را جستجو کنید . به این صورت که ID یا نام او را بسته به اینکه در بخش اول چه انتخاب می کنید (Name,ID,...) در بخش دوم تایپ کرده و موارد دیگرمانند جنس و سن را نیز تنظیم کرده و Next راکلیک می کنیم تا موارد خواسته شده جستجو شود .

 

 

درباره وبلاگ


نویسندگان


صفحات جانبی


آمار وبلاگ

کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :